تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آذر 1402 - 11:42
71 بازدید
کد خبر : 208926

مهاجرت آسان با مدرک بهترین آموزشگاه خیاطی در کرج

مهاجرت آسان با مدرک بهترین آموزشگاه خیاطی در کرج

  اگر به عنوان یک خانم خانه دار به دنبال شغلی هستید که هم مستقل شوید و هم بتوانید به درآمد خوبی دست یابید، خیاطی می تواند یکی از بهترین مشاغل باشد. آموزش خیاطی و تبدیل شدن به یک خیاط خوب، متخصص و بهره گیری از یک آموزش عالی در جهت افزایش دانش و تولید

 

اگر به عنوان یک خانم خانه دار به دنبال شغلی هستید که هم مستقل شوید و هم بتوانید به درآمد خوبی دست یابید، خیاطی می تواند یکی از بهترین مشاغل باشد. آموزش خیاطی و تبدیل شدن به یک خیاط خوب، متخصص و بهره گیری از یک آموزش عالی در جهت افزایش دانش و تولید لباس های مرغوب در رسیدن به این مهم بی تاثیر نیستند. خیاطی را معمولاً باید در آموزشگاهی معتبر آموزش ببینید تا بتوانید به یک خیاط ماهر تبدیل شوید. آموزشگاهی که علاوه بر مدرک فنی حرفه ای، مدرک بین المللی نیز ارایه دهد و امکان مهاجرت به خارج از کشور و ایجاد کسب و کار در آن جا را فراهم سازد. آکادمی پارس، بهترین آموزشگاه خیاطی در کرج، شما را در این امر یاری می کند.

ویژگی های شرکت در دوره های آموزش خیاطی آکادمی هنر پارس

یک آموزشگاه خیاطی خوب معمولاً علاوه بر وظیفه اصلی خود که آموزش خیاطی و آموزش طراحی لباس  است، باید یک سری ویژگی ها را نیز دارا باشد.

 • ارائه مدرک بین المللی تحت نظر وزارت ارشاد و بنیاد ملی مد و لباس برای افراد که قصد مهاجرت یا راه اندازی مزون و دریافت پروانه کسب دارند. هیچ آموزشگاهی به این مقدار معتبر نیست که بتواند چنین مدارکی صادر کند و زیر نظر فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.
 • دارای اساتید با تجربه و فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های پوشاک ایران و فعال در بازار کار
 • پس از اتمام دوره آموزشی بتوان بدون دغدغه وارد بازار کار شد که آکادمی هنر پارس این موضوع را حل کرده و تضمین معرفی به بازار کار دارد و هنرجو بعد از اتمام دوره با کمک آکادمی هنر پارس استخدام می شود.
 • دریافت کارت گارنتی و پشتیبانی ۵ ساله که پس از اتمام دوره آموزشی یک زمان مشخصی را برای استفاده از تجهیزات و کلاس های رفع اشکال در نظر داشته باشد و همچنین در ورکشاپ ها، تورهای بازدید از کارخانه جات و مزون های این صنعت به صورت رایگان شرکت کنید.
 • تجهیزات کامل همانند یک مزون و کارگاه خیاطی که هر آموزشگاهی توانایی گرد هم آوری چنین تجهیزات کامل را ندارد تا هنرجو با خیال راحت با کار کردن با تمامی دستگاه ها در آینده و بازار کار دچار مشکل نشود.

آکادمی پارس به عنوان بهترین آموزشگاه خیاطی در کرج، تمام این ویژگی ها را داراست و با مزون ها و تولیدی ها نیز قرار دارد؛ در نتیجه پس از آموزش می توانید بلافاصله استخدام شوید. همچنین با وجود ارائه مدرک بین المللی و سرتیفیکیت معتبر دانشگاه های بین المللی مانند دانشگاه جی آراس گروپ، به راحتی قادر به مهاجرت خواهید بود.

 

علاوه بر مدرک خیاطی چه شرایط دیگری برای مهاجرت خیاط ها وجود دارند؟

مهاجرت به عنوان یک خیاط می تواند بهترین و عالی ترین روش برای خانم ها و آقایان باشد. علاوه بر مدرک برای خیاطی، باید از یک سری شرایط نیز برخوردار باشید تا بتوانید به راحتی برای مهاجرت اقدام نمایید. این شرایط اعم از داشتن مدرک زبان انگلیسی یا زبان کشور مقصد، توجه به سن؛ به این معنا که بعضی از کشورها جوان ها را در اولویت قرار می دهند، برخورداری از سابقه کاری در زمینه خیاطی که امتیاز بالایی محسوب می شود، تمکن مالی، همچنین گردش حساب عالی، مجوز سلامت پزشکی و داشتن پیشنهاد کاری از کشور مورد نظر که وجود آن تاثیر بسیاری دارد.

 

خیاط ها به چه مهارت هایی برای مهاجرت نیازمند هستند؟

خیاطی نیاز به دقت بالایی دارد. برای افرادی که از تمرکز بالا برخوردار بوده و به کار در تنهایی علاقه مند هستند، مناسب است. برای شغل خیاطی، برخورداری از دانش در زمینه انواع پارچه، شکل و طرح آن ها ضروری است. یک خیاط برای مهاجرت پس از یادگیری خیاطی و دریافت مدرک فنی حرفه ای و بین المللی باید از مهارت کافی در زمینه خیاطی ماشینی و دستی، طراحی لباس در کامپیوتر، فناوری مد، توانایی ترسیم ماهرانه الگو و عناصر طراحی پارچه  به طور کامل برخوردار باشد که تمامی این آموزش ها را آکادمی هنر پارس ارائه می دهد.

البته این را هم باید گفت که شغل خیاطی، شغل آسانی نیست؛ چرا که باید سلیقه مشتری، شناخت پارچه و دوخت هر کدام را نیز در نظر بگیرید. در شهر کرج به دلیل نزدیکی به تهران، امکانات مناسبی در هر زمینه ای از جمله خیاطی در نظر گرفته شده است. شما می توانید با مراجعه به آموزشگاه خیاطی پارس در کرج، مهارت های لازم خیاطی برای مهاجرت را بیاموزید.

بهترین کشورها و شرایط آن ها برای مهاجرت خیاطان

بی شک وجود مدرک بین المللی خیاطی مهاجرت را آسان می کند. کشورهای استرالیا، آلمان و کانادا جزء بهترین کشورها برای مهاجرت به عنوان یک خیاط شناخته می شوند. آلمان در بین این کشورها از شرایط بهتری برخوردار است. بانوان و آقایان با وجود مدرک می توانند ویزای کاری خود را از این کشورها دریافت کنند و در مقصد به عنوان خیاط مشغول به کار شوند. در آلمان افراد می توانند ابتدا در کالج ها مهارت های خیاطی خود را تقویت کرده و سپس به بازار کار ورود یابند. 

استرالیا و کانادا نیز کشورهای قابل قبول در این زمینه به شمار می روند. افراد می توانند با دریافت پیشنهاد کار از کارفرمایان به راحتی به این دو کشور مهاجرت نمایند. علاوه بر این سه کشور، کشورهای عمان و ترکیه نیز برای مهاجرت به عنوان یک خیاط مقصد مناسبی به حساب می آیند. هر کشور علاوه بر یک سری شرایط کلی، شرایطی مخصوص به خود را برای مهاجرت در نظر گرفته است.

آلمان

کشور آلمان یکی از کشورهای پرطرفدار برای کار است. یکی از علاقه مندی های کشور آلمان در خصوص کار را، رشته خیاطی می دانند. با داشتن مدرک بین المللی می توان ویزای ۶ ماهه جاب سیکر را دریافت کرد و در این مدت جویای کار شد. آلمان یک سری شرایط را برای پذیرش مهاجران خود در نظر گرفته که به شرح زیر هستند.

 • برخورداری از مدرک زبان آلمانی
 • برخورداری از سابقه کاری حداقل ۳ سال در زمینه خیاطی
 • داشتن مدرک خیاطی معتبر
 • باید کمتر از ۴۵ سال سن داشته باشید.

کانادا

این کشور افراد زیادی را برای کار جذب می کند و یک سری شرایطی را در نظر داشته که در صورت برخورداری از آن ها می توانید کشور خود را به مقصد کانادا ترک کنید. 

 • برخورداری از مدرک خیاطی معتبر فنی حرفه ای
 • دارا بودن کمتر از ۴۴ سال سن
 • برخورداری از ۳ الی ۵ سال سابقه کاری در زمینه خیاطی
 • دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی
 • آشنایی با زبان انگلیسی یا فرانسه

استرالیا

مهاجرت به کشور استرالیا به عنوان خیاط تقریباً دشوارتر از سایر کشورها است. یکی از شرایط تسلط کامل به زبان انگلیسی است؛ به این صورت که باید بتوانید به راحتی صحبت کنید. فردی که دارای مدرک معتبر خیاطی بوده باید حداقل از ۵ سال سابقه کاری در خصوص خیاطی برخوردار باشد. زمانی که مدارک فرد به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت، از وی مصاحبه ای می شود تا توانایی خود را نشان دهد. برخی دیگر از شرایط نیز در زیر آمده اند.

 • برخورداری از مدرک زبان حداقل آیلتس ۵ . ۶
 • دارا بودن کمتر از ۴۴ سال سن
 • برخورداری از مدرک بین المللی خیاطی معتبر
 • داشتن تمکن مالی

سخن پایانی

خیاطی یکی از بهترین شغل ها برای مهاجرت به شمار می رود. این حرفه به آموختن مهارت هایی کافی و لازم نیاز دارد. برای این امر می توانید به آکادمی پارس بهترین آموزشگاه خیاطی در کرج مراجعه کرده و مهارت کافی را بیاموزید. کشورهای زیادی برای مهاجرت به عنوان خیاط اعم از آلمان، کانادا، اسپانیا، عمان و ترکیه وجود دارند که هر کدام شرایطی مانند سابقه کاری، شرایط سن، مدرک بین المللی و فنی حرفه ای خیاطی معتبر، مدرک زبان و همچنین پیشنهاد کاری از کشور مورد نظر را در نظر گرفته اند. در صورت برخورداری از این شرایط می توانید شغل خیاطی را در یکی از این کشورها انجام داده و به درآمد قابل قبولی دست یابید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 3 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها